Par mums

Kas mēs esam

Brīvā laika pavadīšanas centrs „RAUSIS” ir daudzpusīga pirmsskolas vecuma bērnu pieskatīšanas un bērnu / jauniešu ar īpašām vajadzībām apmācības iestāde Sabilē. Tā ir vieta, kur bērni tiek aprūpēti izglītojošā un sociāli drošā vidē, vienlaikus sniedzot atbalstu viņu vecākiem.

Mazākie bērni centrā “RAUSIS” var draudzīgā un atbalstošā vidē rotaļāties un attīstīt savstarpējās sadarbības prasmes, kas kalpos kā lielisks pamats veiksmīgam skolas gaitām nākotnē.

Bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām pieredzējušu un profesionālu pedagogu vadībā var apgūt dziedāšanas vai mūzikas instrumentu spēlēšanas prasmes. Gūtās iemaņas sniegs ievērojamu progresu bērnu attīstībā un iekļaušanās spējās sabiedrībā.

Centra “RAUSIS” laipnās saimnieces parūpēsies arī par bērnu un Jūsu gastronomiskajiem priekiem, sniedzot iespēju iegādāties svaigus mājās gatavotus konditorejas izstrādājumus vai nogaršot sarūpēto dienas malīti.
Iestādes telpas ir atvērtas arī Jūsu organizētajiem pasākumiem – telpas tiek izīrētas pasākumiem un bērnu ballītēm, kā arī tiek nodrošināta galdu klāšana līdz 20 personām.

Mūsu pakalpojumi:

Spēles un aktivitātes
Mūzikas nodarbības
Konditoreja
Banketi
Telpu īre

Mūsu komanda

Mūsu komandā darbojas pieredzējuši pedagogi, kuriem ilggadēja pieredze darbā ar pirmsskolas vecuma bērniem un kuri ir lieliski vecāki arī saviem mazajiem. Pedagogi, kuri vada mūzikas nodarbības, ir papildus apmācīti darbam ar bērniem, kuriem ir īpašas vajadzības.

Call Now Button